اجرای دکوراسیون سالن پذیرایی | طراحی دکوراسیون داخلی لوکس- شرکت معماری دنیز تبریز | 36697196-041

دکوراسیون سالن پذیرایی

سالن پذیرایی اگر چه دارای یک طراحی داخلی سنتی باشد و یا از اصول طراحی مینیمال پیروی کند و زمینه ای برای خوش آرایی و سادگی داشته باشد باز هم یکی از قسمت های طراحی داخلی مسکونی به شمار می رود و نقش مهمی در حال هوای خانه و اعضای خانواده خواهد داشت . برای رسمی تر جلوه دادن مبلمان می توان آن ها را به صورت متقارن در کنار هم قرار داد و یا بهتر است چوبی که برای ساخت مبلمان به کار رفته است ماهون باشد چرا که نسبت به انواع دیگر مثل کاج رسمی تر است همینطور پارچه ای که در آن ها استفاده میشود بهتر است تا به جای بافت های زبر از ابریشم و داماسک استفاده شود و به این ترتیب علاوه بر زیبایی ابهت خاصی در محیط ایجاد کرد و از آن لذت برد .

عناصر رسمی موجود در خانه مانند دیوارهایی پوشیده شده از پارچه با رنگبندی لطیف و ملایم ، کاغذ دیواری هایی که روی آن ها با نقوش تاریخی مزین شده است و یا نقوشی که بر روی قالی های شرقی استفاده شده است ، آویز هایی که روی درب و پنجره و … قرار می گیرند و به طور کلی هر چیزی که قابل لمس و فیزیکی است از عناصر اصلی محسوب می شوند

طراحی و اجرای دکوراسیون لوکس و خلاقانه تخصص شرکت دکوراسیون داخلی دنیز می باشد. طراحی دکوراسیون اروپایی اروپایی با جدی ترین متد روز دنیا و با اصول روانشناسی .